تفاوت کالیبره سنسورها در نرم افزار اسیستنت توسط دو سیستم عامل ای او اس و ویندوز

تفاوت کالیبره سنسورها در نرم افزار اسیستنت توسط دو سیستم عامل ای او اس و ویندوز


تفاوت کالیبره سنسورها در نرم افزار اسیستنت توسط دو سیستم عامل iOS و Windows

_

کالیبره کردن با کامپیوترهای دارای سیستم عامل iOS مانند مک بوک ها، آی مک ها سریعتر و با دقت بیشتر در نتیجه کالیبره بهتر را در پی دارد .

کالیبره کردن با سیستم های تحت ویندوز فقط جهت کار راه اندازی و در هنگام عدم دسترسی به iOS است و میتواند مشکلات و ارور های وسیله را بطور موقت از بین ببرد، طبق تجربه و بازخورد کاربرانی که با سیستم عامل ویندوز کار کرده اند این نوع کالیبره دوام نخواهد داشت و بعد از دو یا سه بار پرواز، کاربر دوباره با ارور کالیبره سنسور ها روبرو خواهد شد ..

ضرورت استفاده از سیستم عامل iOS برای assistant

_

خانواده dji به گفته سازنده dji برای سیستم عامل iOS ساخته شده اند نه برای ویندوز و android و… همچنین روی کارتن های تمامی محصولات این کمپانی به این نکته اشاره شده که برای استفاده از هرگونه اپلیکیشن dji، از سیستم عامل iOS یا گوشی های ایفون استفاده کنید.

چرا dji، اپل را انتخاب کرد؟

_

به علت بعضی از سیاست های این دو کمپانی بزرگ و شنیده هایی که حاکی از آن است که dji و اپل دارای شراکت های مالی بسیاری هستند، برنامه های dji طوری طراحی شده اند که با خانواده اپل بتوانند 100% کارایی خود را نشان دهند.

تفاوت اندروید و iOS در اجرای برنامه های dji go و dji go 4 برای پرواز

_

اگر از سیستم عامل اندروید برای برای اجرای برنامه های نامبرده استفاده کنیم حتما با مشکلات بزرگی مانند delay (تاخیر در ارسال تصویر)، باز نشدن و عدم اجرای برنامه، بسته شدن ناگهانی برنامه حین پرواز، داغ شدن بیش از حد گوشی، خالی شدن سریع باتری گوشی و….روبرو خواهید شد.

اما اگر همین برنامه ها را طبق پیشنهاد خود dji، در گوشی های ایفون اپل یا ایپد اجرا کنیم،نه تنها با مشکلات ذکر شده مواجه نخواهیم شد،بلکه از پرواز و ارسال تصویر به موقع لذت خواهیم برد.

بخاطر ساختار انطباق برنامه های dji با iOS و همان سیاست های ذکر شده در بالا، و بازخورد و تجربه کاربران و همچنین طبق پیشنهاد تیم پشتیبانی آتراتوس و درج اکید این مطلب روی کارتن محصولات dji، بهتر است برای استفاده از پرنده ها، از اپل کمک بگیرید.

سوالی ک اینجا فکر کاربران را به خود مشغول میکند

_

چرا محصولات dji به گوشی های تحت سیستم عامل اندروید یا کامپیوترهای ویندوزی وصل میشوند؟

درجواب میگوییم کاربران dji که از گوشی های اندرویدی و کامپیوترهای ویندوزی استفاده میکنند هم تعداد اندکی ندارند بلکه یکی از بزرگترین بازارهای dji، خاورمیانه از جمله ایران و همچنین کشورهای اروپایی هست که از گوشی های اندرویدی استفاده میکنند و dji نمی تواند این عده کثیر از کاربرانش را نادیده بگیرد چرا که از رسیدن به هدف نهایی خود یعنی فروش و خدمات بیشتر برابر با سود بیشتر، باز خواهد ماند، به همین سبب این محصولات به گوشی هایی غیر از اپل هم متصل میشوند اما قطعا کارایی ان را نخواهند داشت

استفاده از بروزترین سیستم های iOS (مک بوک،ای مک،ای پد) در نتیجه assistant بهتر در آتراتوس

_

شرکت پیشرو صنعت آتراتوس برای نتیجه و عملکرد بهتر همواره تجهیزات خود را در بروز ترین حالت ممکن نگاه داشته و همواره از بهترین وسایل برای تعمیر، کالیبره و آپدیت محصولات dji استفاده میکند.

کمپانی dji، شرکت به روزی است که هر دو تا سه ماه، محصولی جدید و مطابق با نیازهای روز دنیا معرفی میکند و لاجرم برای استفاده از این محصولات باید ابزارالات به روز هم در اختیار داشت.همچنین امر تعمیر که بسیار پیچیده و مهم هست، نیز باید با تجهیزات به روز و مطابق با استانداردهای تعیین شده از سوی dji صورت پذیرد.

که این مهم، در شرکت آتراتوس به وضوح دیده میشود، چراکه تمامی تجهیزات و ابزار ما برای تعمیر، مطابق با آپدیت های به روز دنیا خریداری میشود، و تمامی عملکرد ما برای کالیبره و آپدیت و …با مک بوک، آی مک ،..انجام میپذیرد که در نتیجه رضایت بیشتر مشتری را در پی دارد.

آموزش

اموزش کالیبره سنسورها در محصولات djiاموزش کالیبره کردنکالیبره اسیستنت سنسورهاکالیبره اسیستنت سنسورها با ویندوزکالیبره اسیستنت سنسورها در مک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • با تعمیرات آنلاین آتراتوس؛ همین الان تعمیر کنثبت تعمیر