ضرورت استفاده از محافظ ملخ کوادکوپتر

ضرورت استفاده از محافظ ملخ کوادکوپتر


ضرورت استفاده از گارد یا محافظ ملخ کوادکوپتر موضوعی است که در این مطلب به آن خواهیم پرداخت ، هماطور که میدانید گارد ملخ پرنده یا محافظ ملخ یکی از مهم ترین اجزایی است که چه حرفه ای باشید و چه تازه‌کار همیشه بهتر است تا بر روی ملخ های کوادکوپتر تان نصب باشد ، زیرا همیشه احتمال آسیب رسیدن به ملخ های کواد کوپتر و در پی آن آسیب به موتورهای پرنده وجود دارد.

در پهپاد های با موتورهای براشلس، موتور مستقیما به ملخ ها متصل است و اگر پره ها به جسمی اصابت کنند مستقیما روی موتور نیز تاثیر گذاشته و چه بسا آن موتور بسوزد یا سفت شود و کارایی خود را از دست بدهد که در پی آن باید هزینه های بیشتری برای تعویض  یا تعمیر ملخ و موتور بپردازید.

یکی از مهمترین مزایای و ضرورت استفاده از گارد یا محافظ ملخ کوادکوپتر که بکار بردن این وسیله را ضروری و الزامی کرده است ، جلوگیری از رساندن آسیب ها و صدمات جانی و انسانی هست.

چرا که سرعت چرخش ملخ ها بسیار بالاست و اصابت پره های در حال چرخش به قسمتی از بدن، صدمات جبران ناپذیری را به شخص وارد می‌آورد و خلبان کوادکوپتر باید خسارات زیادی را متحمل گردد.

البته اگر ملخ ها با گردن شخص اصابت نکند. چراکه جان فرد را ممکن است به خطر بیاندازد.

غیر از خسارات جانی به دیگران اکر فرض کنیم خلبان پرنده را در جایی خارج از سکنه پرواز دهد پرنده ممکن هست با شاخ و برگ درختان برخورد کند که درصورت عدم استفاده از گارد ملخ بلافاصله کرش خواهد کرد و خسارات زیادی را به بار خواهد اورد.

اما فقط بکار بردن محافظ ملخ از تمامی این خسارات جلوگیری به عمل می اورد. پس حال که ضرورت استفاده از گارد یا محافظ ملخ کوادکوپتر را متوجه شدیم، ایمنی را رعایت کنیم.

ضرورت استفاده از محافظ گیمبال

آموزش

استفاده از محافظ ملخ فانتومخرید گارد ملخ اورجینال اسپارکخرید گارد ملخ اورجینال فانتوم چهار پروخرید گارد ملخ اورجینال مویک ایرخرید گارد ملخ اورجینال مویک پروضرورت استفاده از گارد ملخگارد ملخ اورجینال مویک ایر دوگارد ملخ اورجینال مویک ایر دو اسگارد ملخ اینسپایر دوگارد ملخ اینسپایر یکگارد ملخ مویک مینی

1 نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • با تعمیرات آنلاین آتراتوس؛ همین الان تعمیر کنثبت تعمیر